Devlet hastanesine gidip tahlil verdim ama ya çapa ya da ankaraya göndericekleri söyledir sonuçlar 15 gün sonra çıkarmış?

Tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibidir. Bu testi bugün yaptırdım fakat geçen hafta sağlık ocağında yaptırmıştım sonuçlarda sorun olduğunu hastaneye gidip tekrar yaptırmamı söylediler. Devlet hastanesine gidip tahlil verdim ama ya çapa ya da ankaraya göndericekleri söyledir sonuçlar 15 gün sonra çıkarmış. Endişelenip Kızılayda yaptırdım sonuçlar negatif gibi ama aklıma takıldı, bir sorun var mı?ElizaSonuç Birim Referans AralığıHBsAg NEGATİF, 0.429 S/CO NEGATİF < 1,0NEGATİF, 0.090 NEGATİF 1,00Anti HCV S/CONEGATİF, 0.177 NEGATİF 1,00ANTİ HIV P24Ag S/COSerolojiSonuç Birim Referans AralığıVDRL-RPR NEGATİF NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Bütün sonuçlarınız normal