Eritrosit 6 /HPF Lökosit 1 /HPF Yassı Epitel 34 /HPF Blood ++ Negatif Berraklık Bulanik - Berrak?

merhaba iyi. günler. öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. annemin idrar tahlil sonuçlarını yorumlarsanız sevinirim. kendisi 47 yaşındadır. teşekkürler iyi çalışmalar..Eritrosit 6 /HPF Lökosit 1 /HPF Yassı Epitel 34 /HPF Blood ++ Negatif Berraklık Bulanik - Berrak

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde kan hücresi çıkmış.Bir üroloji uzmanına başvurun