Hocam ben sürtünmeli ilişki yaşadım ve o ilişkiden 25 gün sonra kanda beta HCG testi yaptırdım ve sonuç 0,1 çıktı.

Hocam ben sürtünmeli ilişki yaşadım ve o ilişkiden 25 gün sonra kanda beta HCG testi yaptırdım ve sonuç 0,1 çıktı.kanda Beta HCG için yeterli bir süreç mı 25 gün hatta o ilişkiden 8 gün sonra adet oldum ama emin olmak için 25 gün sonratest yaptim

Tahlil.com Cevabı :

Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.
Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....