Hamilelik Riski ve sürtünme ile ve iç çamaşırlı bir şekilde ilişki

Merhaba iyi günler. kız arkadaşımla sürtünme ile ve iç çamaşırlı bir şekilde ilişki yaşadık bunun sonucunda boşalma oldu fakat geliceğini hissettiğim gibi kız arkadaşımı üzerimden attım. Olurda atmadan önce onun çamaşırına geçtiyse hamilelik riski var mıdır? Kız arkadaşım bu esnada bir şey hissetmediğini, hemen sonrasında da tuvalete gittiğinde bir şey görmediğini söyledi. Şu an halsiz olduğunu söylüyor. Stresten dolayı bir halsizlik olabilir mi? Düzenli olarak regl olan birisi ve olmasına 2 hafta var. Gecikmesini kontrol etmemiz gerektiğini biliyorum. Onun dışında, olurda hamilelik gibi bir durum olursa bu süre zarfında nasıl anlayabiliriz. Anlattıklarıma göre hamile kalma ihtimali var midir?

Tahlil.com Cevabı :

Bu şekilde bir ilişki ile hamilelik şansı bulunmamaktadır. Zaten kız arkadaşınızın adet görmesine de daha uzun bir zaman var. Bu süreçte stres ve hamilelik korkusu gibi psikolojik etkenler adet gecikmesine de sebep olabilir. Sonuç olarak iki taraf da çamaşır giymişken belirttiğiniz bir ilişki ile hamilelik ihtimalinden söz edemeyiz. İki çamaşır arasından sperm hücreleri geçip vajinaya ulaşamaz. Hamilelik tanısı ise  ideal olarak ancak beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa idrarda veya kanda gebelik testi ile anlaşılır. Ancak sizde bu tür bir risk görmüyorum. Hamilelik ihtimali bulunmuyor.