Hocam merhaba, bugün iş raporu için Elisa testi yaptırdım, şu sonuçlar çıktı?

Hocam merhaba, bugün iş raporu için Elisa testi yaptırdım, şu sonuçlar çıktı. Aile hekimim taşıyıcı olma veya zamanında bağışıklık kazanıp atlatmış olma ihtimalim oldugunu söyledi, emin değildi. Korkulacak bir durum var mıdır? Psikolojim bozuldu. HBsAg - 0.3 (0-1) Anti HBs - 85.8 (0-10)

Tahlil.com Cevabı : Sonuçların normal, Hepatit B ya karşı da antikor oluşmuş yani bağışıklık ortaya çıkmış.