Kan testı sonuçları şöyle: AFP 416.2IU/mL CA19-9: 10..27U/mL CEA:

Merhaba, Babam 72 yaşında ve 3 aydır sol üst karın bölgesindekı ağrıdan dolayı tahliller yapıldı. üst batın BT de karaciğer sağ lobda lezyon görülmüş. Kan testı sonuçları şöyle: AFP 416.2IU/mL CA19-9: 10..27U/mL CEA: 7.98ng/mL (sigara icen). Değerler kesin kanseri mi gösteriyor?teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sadece bu değerlere bakarak kesin kanser olduğunu söyleyemeyiz. Gerekli değerlendirmeyi muayene olduğunuz doktorunuz yapacaktır.