Psikiyatri ilacı kullandım:ne gibi tedbir alabilirim. eritrosit normal değer 0 - 3 benim değerim 8 , wbc normal değer 4 - 10.3 benim değerim 12.3

 Psikiyatri ilacı kullandım:ne gibi tedbir alabilirim. eritrosit normal değer 0 - 3 benim değerim 8 , wbc normal değer 4 - 10.3 benim değerim 12.3 ,neu# normal değer 2.1 - 6.1 benim değerim 8.7 , total protein normalin 2 katı.albumin normalin 2 katı.

Tahlil.com Cevabı : Özellikle eritrosit değeriniz yüksek, ilaçlar bu kadar yükselme yapmaz.Bir hematoloji uzmanına danışmanızda yarar var.