Saç dökülmesi için gittiğim doktor test yaptırdı bana tam kan sayımım güzel çıktı fakat diğerlerinden anlamadım

 Saç dökülmesi için gittiğim doktor test yaptırdı bana tam kan sayımım güzel çıktı fakat diğerlerinden anlamadım yorumlarsanız sevinirim endişelenmelimiyim TSH=2,550 referans 0.63-4.82 FT4(TİROKSİN serbest)=18.52 referans 10-18.7 FERRİTİN=14 referans 10-291 HGB= 11.7 REF 11.5 - 15.5

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.