Selamlar meni ve idrar kültürü sonuçlarımı yorumlarmısınız üretra(meni) kültürü üretra florasına ait bakteriler üredi.

Selamlar meni ve idrar kültürü sonuçlarımı yorumlarmısınız üretra(meni) kültürü üretra florasına ait bakteriler üredi.. Üritral sürüntü boyama. Lökasit görülmedi seyrek epitel gram pozitif kök görüldü..İdrar boyama. Bakteri ve lökasit görülmedi.

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.

Ö************ :

Yani bel soğukluğu değildir demi hocam