tsh olcumlerinde tsh: 4.450 t4:8.90 idi doktor bana levotroksin verdi 50 mg iki aysonraki olcumlerimde tsh: 1.460 t4:8.00 i su an h.

tsh olcumlerinde tsh: 4.450 t4:8.90 idi doktor bana levotroksin verdi 50 mg iki aysonraki olcumlerimde tsh: 1.460 t4:8.00 i su an h. benim sorunum hala kas agrilari kollarimda ve ayklarimda gece yatarken agri hissediyorum. bunun ilacin dozunun yuksek gelmesi yada yetersiz gelmesinden kaynaklanir

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde olumlu bir düzelme var, doktorunuzun tedavisine uymanız en doğru olanı.