WBC 9,43, Fe 21, trigliserit 116, neu 6.4 ve vitamin b12: 141 çıktı.29 yaşındayım. Yorumlayabilir misiniz ?

Tahlil.com Cevabı : Demir ve Vitamin B12 testleriniz düşük çıkmış.Bir dahiliye uzmanı düşük çıkan testleriniz için tedavi planlayacaktır.Demir ve Vitamin B12 testi normal değerleri ve bilgileri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Demir Vitamin B 12