Yumurtlama dönemimde sürtunme ilişki yasadim iç camasiri vardi ıslaklık vardı ben de 3 4 gun sonra falan ella kullandım

Merhaba iyi günler hocam Yumurtlama dönemimde sürtunme ilişki yasadim iç camasiri vardi ıslaklık vardı ben de 3 4 gun sonra falan ella kullandım doktor hamilelik olmucagini soyledi adet gunum 4 gun gecikti daha sonra koyu kahverengi pıhtılı az miktarda 5 gün adet oldum hamilelik mi yoksa ella hapı yüzünden hormonal bir şey mi ?

Tahlil.com Cevabı :

Korunmalı veya korunmasız bir cinsel beraberlik sonrası adet görülmüş olması, bu ilişki nedeniyle gebelik olasılığının ortadan kalktığını gösteirir.

Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.