Annemin tahlil sonuçları: lenfosit 1.13, hemoglobin 11.9 ,hematokrit :34.9

Sizden ve değerli doktorlarımızdan anemin hemogram ve strip idrar sonuçlarındaki bazı veriler yüksek çıktı bunlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.Annem 57 yaşında tansiyon ve şeker hastası günlük haplarını düzenli alıyor ama kasıklarında ve midesinde çok ağrılar var ve sanki sıtma hastası gibi titremekte üşüyorum diyor ve ateşi çıkyor.Bu yüzden dahiliye uzmanına gitti uzman değerlerde bir şey bulamadı bi de bu sonuçların sizler tarafından değerlendirilmesini istiyorumHomoram sonuçlar(normal olmayan değerler) şöyle:LYM (lenfosit) 1.13,HGB (hemoglobin) 11.9 ,HCT(hematokrit):34.9

Tahlil.com Cevabı : Annenizin sonuçlarını inceledim.Az miktarda kansızlık yani anemi bulguları var.Üşümesinin nedeni bu olabilir.İlaç kullanması gerekli.Kasıklarındaki ağrı ve ateş ise idrar yolları iltihabının göstergesi olabilir.Ancak idrar tahlili sonucunu göremedim.