Beta HCG testi sonucum 1,6 dan 5,1 e çıktı.

3 hafta önce kendiliğinden düşük yaptım ve 2 hafta önceki en son HCG değerim 1,61 idi. Bugün kan testi yaptırdım ve 5,1 olmuş, bu ne demek anlayamadım, neden 1,61den 5,1e çıktı, gebelik var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG için 5 düşük bir değer.Bize göre bu şüpheli değil,negatif bir değer.Gebelik var diyemeyiz.