Eşim 12 haftalık hamile rubella sonuçları ıgG 39,7 (referans 5-10) ve ıgM 1,92 (referans 1,2-1,6) çıktı.

eşim 12 haftalık hamile rubella sonuçları ıgG 39,7 (referans 5-10) ve ıgM 1,92 (referans 1,2-1,6) çıktı. değerler hakkında yorum yaparsanız çok mutlu oluruz çünkü endişeleniyoruz ne yapacagımızı bilemez haldeyiz.

Tahlil.com Cevabı :  Rubella avidite testi yaptırmanızda fayda var.