Hepatit Test Sonuçları

Hocam merhaba bu sabah kan verdim sonuçlarım bu şekilde çıktı değerlendirseniz sevinirim sonuçlarım negatif mi bir sıkıntı varmı pozitife dönme ihtimali varmı ve bu testler negatif ise Aids de mi yok demek aynı zaman da teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, test sonuçlarınızı inceledim. Hepatit B, hepatit C ve hepatit B antikoru çalışılmış. Sizin hepatit B antikorunuz pozitif, bu durumda hepatit B açısından korunuyor olduğunuzu gösterir. Yani hepatit B açısından sorun görünmüyor. Hepatit C testiniz de negatif, sorun yok. Gönderdiğiniz testlerde AİDS ile ilgili bir sonuç yok bu nedenle bu konu hakkında yorum yapamayız.

Sağlıklı günler dilerim.