10 haftalık gebeyim.TORCH testleri yaptırdım.Toxoplasma IgM Negatif,Toxoplasma IgG Negatif,CMV IgM Negatif,CMV IgG Pozitif,CMV IgG Avidite 0,82,Rubella IgM Negatif,Rubella IgG Pozitif çıktı.TORCH tahlil ve testlerimi yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : TORCH tahlillerinizde bir problem gözükmüyor.Yani gebeliğinizi olumsuz etkileyecek bir tahlil sonucu yok.Ancak TORCH testleriarasında olan HSV Tip 1 ve HSV Tip 2 testleriniz yapılmamış.Onları da yaptırmanız yerinde olacaktır.