16 gün sonra regl oldum , bu ay 12 gündür gelmedi.

merhaba kolay gelsin, sürtünme ile ilişkiden 16 gün sonra regl oldum , bu ay 12 gündür gelmedi, ilişki esnasında partnerimin eline zevk suyu bulaştı %90 ve o elini vajinama değdirip parmağını içeri girdirdi, parmakta kalan zevk suyu vajinadan parmak ile girerse gebelik oluşurmu? aşırı korkuyorum :,(

Tahlil.com Cevabı : Canlı sperm hücreleri bir şekilde vajinaya girdiyse hamilelik ihtimali olabilir ama bu ilişkiden sonra adet olmuşsunuz. Daha sonrasında herhangi bir ilişkiniz olmadıysa hamile olma şansınız yok.

O********** :

Merhaba ben norlevo kullandım birde üstüne idrarda gebelik testi yaptım negatif çıktı hala hamile olabilir miyim ?

Cevap:

Olamazsınız tabii ki

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

y******** :

Beta hcg yaptırırsam aileme haber verilirmi ?

Cevap:

Nereden bilelim? ,  başlarında duracak halimiz yok testi yapan kuruluştaki yetkililerin

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

q*********** :

gecen ayin 15nde regl olmustum. ayin 22si civari surtunme ile iliski sonraso norvrlo attim. bu ayki reglm kan yerine koyu kahverengi yada siyah akinti geliyor. bunun sebebi ilacin etkisi mi kist mi yoksa hamilelik mi

Cevap:

Kadın doğum uzmanına gitmelisin bazı tetkikler yapılması gerekebilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

y******** :

peki neden hala ikinci adetim gelmedi? :( ilk reglimi oldum evet ama ikinci ay 13 gündür yok :( geç döllenme gibi bi durum olabilirmi ? intihar etmeyi bile düşünüyorum çok çaresizim :( 17 sinde ilişki 4 ünde adet kanaması .... daha sonra adet yok :( lütfen açıklamalı yazın lütfen :(

Cevap:

Önce sakın ol. Hamile kalma ihtimalin yok. Ancak tedbiren kanda beta hcg testine baktır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.