16 yasindayim adetlerim düzensiz her ay farkli tarihlerde geliyor bu normalmi ?birde merakim adet düzensizligi olan kisilerde hamile kalma sansi zormu yada norm

mrb 16 yasindayim adetlerim düzensiz her ay farkli tarihlerde geliyor bu normalmi ?birde merakim adet düzensizligi olan kisilerde hamile kalma sansi zormu yada normalmi tesekürler

Tahlil.com Cevabı : Hormonal bir sorunuzun olabilir, bir endokrinoloji uzmanına başvurun.Adet düzensizliği gebelik için de sorun yaratır.