21. gün progesteron değerime göre hamile kalabilir miyim?

merhaba hocam, adetimin 21. günü progesteron testi yaptırdım. progesteron 23.41.(folliküler faz: 0.2-1.5)ovalatuvar faz: 0.8-3)luteal faz 1.7-27)posmenopoz :0.1-0.8) hocam sizce değerlerim nasıl,yumurlamam sağlıklı mı, bu değerlerle hamile kalma sansım var mı?şimdiden teşekkürler hocam.

Tahlil.com Cevabı : Progesteron değeriniz gayet güzel çıkmış, bu değere bakarak hamilelik yönünden progesteron açısından bir sorun olmadığını söyleyebiliriz.