49 yaş erkek. Glukoz, Açlık'' 120 Trigliserid'' 237 Kolesterol Total' 191 Kolesterol HDL'' ?

49 yaş erkek. Glukoz, Açlık'' 120 Trigliserid'' 237 Kolesterol Total' 191 Kolesterol HDL'' 37- Kolesterol, LDL (Direkt)'' 118 Hemoglobin A1c (HBA1c)'' 6.3 İnsülin'' 31.68 sonuçlar neyi işaret eder. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  Glukoz değerinizdeki yükseklik diabet yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.