.Adet düzensizliği için doğum kontrol hapı da kullanıyordum ve hala kullanıyorum. Hamile kalma riskim var mı?

Bakireyim. 5 gün önce bir ilişki yaşadım.Zaten ilişki gibi değildi.Sürtünmeyle dış dudaklara zevk suyu geldi hatta sıvı dış dudaklara ulaşmamıştır bile .Dış dudaklardan hemen sildim zevk suyunu.İçeriye gitme ihtimali olmamıştır. Adet düzensizliği için doğum kontrol hapıda kullanıyordum ve hâlâ kullanıyorum.Hamile kalma riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma ihtimaliniz yok.