Annemin Biyokimya sonuclarında CHOL 239 mg/dl ve Hemogram sonuclarında HCT 34.5 ,% WBC 3.0 ve Hormon -eliza sonuclarnda TSH 0.346 null HbAC 4.7 degerler yer almaktadır,,,

Annemin Biyokimya sonuclarında CHOL 239 mg/dl ve Hemogram sonuclarında HCT 34.5 ,% WBC 3.0 ve Hormon -eliza sonuclarnda TSH 0.346 null HbAC 4.7 degerler yer almaktadır. Ikı ay once TSH degeri 0.201 cıkmıstı. Boyun usg tetkik sonucunda ‘ Solda karotid zincirde büyünüm boyutu 11 mm olan reaktif lenf nodları dikkati cekmistir’ aynı zamanda Troid sintigrafisi : ‘Her iki lobta bez ici aktivite dagılımı heterojen (multible kücük hipoaktif (?), troidit(?)) olarak izlendigi troid bezi sintigrafisi.’ sonucları yer almaktadır. Bu sonuclara gore ne yapmamız gerekmektedir? Korkulacak bir durum varmı dır?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeri düşük, kolesterol ve tiroid sorunu olduğu da anlaşılıyor, bir endokrin ve hematoloji uzmanına danışabilirisniz