Anti hbs pozitif 255mlu/ml normal değerler 0-0.99 diğerleri ise;

35 yaşında erkeğim,2000 yılında 2 doz aşı olmuştum.hbsag negatifanti hcv negatifanti hbs pozitif 255mlu/ml normal değerler 0-0.99anti havigg 100mlu/ml normal değerler 0-19.9anti hbc igg negatif çıktı .Henüz hekime göstermedim.Şikayetlerim göğüste yanma nefes darlığı,mide üst kısmında yanma, halsizlik sırtta batmalar.Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Kan tahliline göre Hepatit B ye karşı bağışıklığınız var, ayrıca önceden Hepatit A da geçirmişsiniz. Şu an itibariyle sorun yok sonuçlarda