ANTİ TPO = Pozitif çıktı eşimin sonucu, yorumunuz nedir?

MCV = 78,9 RDW = 15,6 PDW = 16,7 Total Bilirubin = 0,235 Serum Demiri = 32,15 UIBC = 421,9 Total Demir Bağlama Kapasit = 454,05 TSH = 4,37 ANTİ TG ANTİKOR = Negatif ANTİ TPO = Pozitif EŞİMİN SONUÇLARI YORUMLARMISINIZ TŞK EDERİM.

Tahlil.com Cevabı : Anti TPO pozitifliği Hashimato denilen tiroid bezi hastalığını düşündürüyor.