Azerbaycandan size yazıyorum. 30 haftalık hamileyim.D dimer kan teşhisi yapıldı 2010 çıkdı

 Azerbaycandan size yazıyorum.ben 30haftalık hamileyim.d dimer kan teşhisi yapıldı 2010 çıkdı sonuçlar.ama norma 1700olamlı.lütfen

Tahlil.com Cevabı : landırın bir risk varmı?sizde D dimer hamilelikte risk taşıyormu?ne yapmalıyım ?Tahlil.com:Sizin gibi Azerbaycan'dan bir çok okurumuz sitemizi takip ediyor.Buradan sizlere yardımcı olmak da bizleri mutlu ediyor.İçiniz rahat olsun.Şu an için riskli bir durum yok.Gebeliğin son dönemlerinde D Dimer testi yüksek çıkabilir.Bu da olağan bir durumdur.D Dimer testi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.....