Babamın Anti HCV tetsi pozitif çıktı.Doktor son olarak HCV RNA testi de istedi.

 Babam 2 yıl önce fıtık ameliyatı oldu.o zamanlar kanında bir mikrop bulgusuna rastlamıslardı.ve bize anth hcv testi yapmamız gerektini söylediler.biz bu testi bugün yaptırdk ve sonucu hh 22.00 çikti pozitif.doktorbey bize hcv rna testini önerdi.cigeri temiz denildi.korku icindeyiz

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gerekeni yapmış ve doğrulama için HCV RNA testi istemiş.Bu testin sonucuna göre daha net bir şeyler söylenebilir.