Bazi sitelerde ustune gorme 3 4 ay olabilir yaziyor ve hem adet görüp hem hamile olunabilir yaziyor?

 Bazi sitelerde ustune gorme 3 4 ay olabilir yaziyor ve hem adet görüp hem hamile olunabilir yaziyor acaba bunlarin doğruluk payi varmi

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası regl olmak, hamileliğin oluşmadığının kanıtıdır. Sağlıklı bilgileri sitemizden edilebilirsiniz.