Ben dun gebelik testi yaptırdım özel bir hastanede sonuç 10.153 çıktı?

 Ben dün gebelik testi yaptırdım özel bir hastanede sonuç 10.153 çıktı yanına da kaç haftalık olduğu yazmıyordu . Kaç hftalık olduğunu merak ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : Doğru adresi bulmuşsunuz yukarıdaki yazıyı dikkatli okursanız tahmini gebelik haftanızı bulursunuz.Gayet açık bir şekilde belirtilmiş