Benım bhcg degerim 215 çıktı. adetımden henuz 3 gun gecıktı.kan tahlılı verdığımde 2 gun gecmıştı?

merhaba..benım bhcg degerim 215 çıktı. adetımden henuz 3 gun gecıktı.kan tahlılı verdığımde 2 gun gecmıştı ve doktor degerın normal olmadıgını söyledi..ayrıca fe 242 (42-150), uıbc 430(126-382) çıktı.acıkcası bıraz urktum tahlılı tekrarlayalım dedı..sizce durumum nedır?hamılemıyım ve bu demır degerlerı neyı ıfade edıyor?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeri hamileliği işaret ediyor.Ancak önümüzdekigünlerde testin tekrar ve değerlerde yükselme olduğunun görülmesi, ve ultrason muayenesinde de kesenin görülmesi sonrası kesin gebelikten söz edilebilir. Demir değeriniz yüksek.Sitemizin arama motorunu kullanarak bu konuda detaylı bilgi bulabilrsiniz