Bir ay önce sevgilimle beraber olduk.. arkadan yaptık ve ben hastalandm. Hamile kalma ihtimalim var mı?

Bir ay önce  sevgilimle beraber olduk.. arkadan yaptık ve ben hastalandmm..bu durmuda hamıle kalmam cok küçük ihtimal dimi... test almam gerekır mı lütfen yantlarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde ilişkide zaten hamile kalınması neredeyse imkansızdır.Zaten adet de görmüşsünüz ilişki sonrası, hamilelik ihtimali bulunmuyor.