Erkek arkadasımla adetmın 4 günü ılıskye gırdık ve ıcıme bosaldı adetım düzenlı ve kanamam fazla yoktuu hamıle kalma olasılıgım varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki böyle bir olasılık var, bir sonraki adetinizde gecikme olursa tedbiren test yaptırın.

b******************* :

kızarkadaşımla sürtünme yoluylaüzerimizde birşey yokkenve prezervatif varken ilişkiye girdik.ilişki sırasında prezervatifpatladı büyük ihtimalle zevk suyubulaşmıştır ilişkiden altısaat sonrakız arkadaşım bi akıntı geldiğini iç çamaşırında sarı renkte olduğunu söylüyor bunedir hamilelikle ilgisivarmı

Cevap:

Hamilelikle ilgisi yok farklı nedenlerden kaynaklanan bir akıntı olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.