Eşimle 2 gün boyunca ilişkiye girdik ilk gün gece 2 kere aynı günün sabah 1 kere diğer gece 1 kere o günün sabahı da 1 kere içime boşaldı hamile kalma ihtimalim yüzde kaç ?

Eşimle 2 gün boyunca ilişkiye girdik ilk gün gece 2 kere aynı günün sabah 1 kere diğer gece 1 kere o günün sabahı da 1 kere içime boşaldı hamile kalma ihtimalim yüzde kaç daha önce denedik olmadı?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız ilikilerde gebelik riski oldukça yüksektir.Ancak bir yüzde vermek doğru olmaz.Bu yüzden ilişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme yaşanması durumunda gebelik testi yapmanızda fayda var.