Fakat kızlık bozulma durumu olmadı anüs yoluyla ilişkiye girdik.Anüsde 1 defa boşaldım

17.09.2014de ilişkiye girdik.Fakat kızlık bozulma durumu olmadı anüs yoluyla ilişkiye girdik.Anüsde 1 defa boşaldım.spermin çıkıp vajinaya akmış olabilme ihtimalini düşünerek 3.gün ella hapını içti1hafta sonra damla şeklinde kanama oldu.adetine 17 gün var.Ellanın yan etkisimidir yoksa risk varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Büyük bir ihtimalle ilacın etkisidir..