Göz için elisa testi yapılmıştı sonuçlarının ne anlama geldiğini yorumlarsanız sevinirim

 Göz için elisa testi yapılmıştı sonuçlarının ne anlama geldiğini yorumlarsanız sevinirimanti hbs 3,10 negatifanti hcv 0,11 negatifanti hıv 0,05 negatifhbs ag 0,51 negatif şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Anti HBS pozitifliğe Hepatit B ye karşı koruyuculuğun olduğunu gösteriyor.Diğer sonuçlar da normal