Hepatit b tasiciyim,tranko buskas 20 drajenin ve aklovir 200 mg tablet ilaç kullanıyorum stresten dolayı ,bu hepatite engel olur mu?

İyi günler hocam hepatit b tasiciyim,tranko buskas 20 drajenin ve aklovir 200 mg tablet ilaç kullanıyorm stresten dolayı ,bu hepatite engel olur mu söylediğim ilaçlar ,ilacı aldgm doktora sordum rahatlıkla kullanabilirsiniz problem olmaz dedi başka doktora söyledim bunları kullan ama ağrı kesici kullanma dedi yardımcı olurmusnuz hocam saygılar teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir.
Ancak tedavide kullanılan ilaçların seçimi, dozlarının ayarlanması, ilaçların kesilmesi ve yeni ilaç eklenmesi gibi konularda Tahlil.com doktorları herhangi bir yorumda bulunmaz.
Yapılan tedavinin seçilmesi, ilaçların doz ve kullanımı sizi muayene eden ve tedavinizi planlayan doktorun sorumluluğundadır.
Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.