Hocam 5 yaş 4 aylık oğlumun aldosteron sonucu 50, renin ise 8 çıktı. Bu testlerin normal referans aralıkları nedir?

Hocam 5 yaş 4 aylık oğlumun aldosteron sonucu 50, renin ise 8 çıktı. Bu testlerin normal referans aralıkları nedir? Teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Merak ettiğiniz aldosteron ve renin testleri başla olmak üzere merak ettiğiniz tüm tahliller ve normal değerlerini Tahlil Sözlüğü bölümüzde bulabilirsiniz.İlgili alana merak ettiğiniz tahlili yazarak referans değerlerini öğrenebilirsiniz.
Tahlil Sözlüğü kullanmak için tıklayınız...
Renin testi referans değerlerini öğrenmek için tıklayınız...
Aldosteron testi referans değerleri için tıklayınız...