İdrarda hamilelik testi yaptım 3 gün önce negatif çıktı

erkek arkadaşımla korunmasız ilişki yaşadım ama dışarı boşaldı.En son 31 martta adet gördüm hala adetim gelmedi.İdrarda hamilelik testi yaptım 3 gün önce negatif çıktı 12 mayısta kanda beta hCG ye baktrdım 0,239 çıktı kan değerimin sizce hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG sonucunuza göre hamile değilsiniz.