İshal oldum ve 1,2 tuvalet ihtiyacından sonra dışkı yerine kan gelmeye başladı

öncelikle kolay gelsin,ishal oldum ve 1,2 tuvalet ihtiyacından sonra dışkı yerine kan gelmeye başladı köpüklü kan ve katı tarzda,aşırı yoğunluğu yok ama,tahlil yaptırdım sonuç:bol sayıda eritrosit,15-20 lökasit,bir sorumda neden kan gelir.teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Dışkıda kan gelmesinin birçok sebebi olabilir. Bir parazit hastalığından tutun da ciddi barsak hastalıklarına kadar. İshalinizin olması bir enfeksiyonu düşündürüyor ama kanamanız devam ederse bir gastroenteroloji uzmanına muayene olmalısınız.