Kıyafetler üzerinden ilişki yaşadım erkek arkadaşım boşaldı 9. Ayın 13 beta hcg yaptim hamilelik yok dedi?

Kıyafetler üzerinden ilişki yaşadım erkek arkadaşım boşaldı 9. Ayın 13 beta hcg yaptim hamilelik yok dedi doktor ayın 19 da adet gördüm fakat bu ay 3 gün erken başladı ve bu ay ise karnimda şişkinlik oluşmaya başladı korkuyorum hamilemiyimdir

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz hamilelikten şüphelenmediyse sizin de şüphelenmenizi gerektirecek bir durum yok. Şikayetlerinizin başka nedenleri olabilir. Devam ederse mutlaka gerekli tahlilleri yaptırmalısınız.