Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik,iç çamaşırı yoktu

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik iç çamaşırı yoktu ilişki sırasında kendimi çektim dışarı boşaldım sorun şu kız arkadaşımın adet dönemi gecikti bugün tam 34gün oldu hala birşey yok acaba iliski sırasında zevk suyu veya siperm gitmis olabilirmi gebelik durumu varmıdır

Tahlil.com Cevabı :  Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali düşüktür fakat, adetinizde daha fazla bir gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.

t********* :

Erkek arkadaşım ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kendisi boşalma olmadıglnı söylüyor fakat ben yaklaşık iki aydır adet görmüyorum test yaptım negatif cıktı hamilelik söz konusu olabilir mi?

Cevap:

Bu durumda test sonucu da negatif çıktığına göre hamilleikten söz edemeyiz, adet gecikmesinin bir çok nedeni olabilir.Bu konuda sitemizde yazdığımız yazıları arama motorumuzu kullanarak okuyabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.