Lutfen acil olarak cevap verirmisiniz supeli iliskiden 20 gun sonra kanda gebelik testi yaptirdim negatif

Lutfen acil olarak cevap verirmisiniz supeli iliskiden 20 gun sonra kanda gebelik testi yaptirdim negatif 4 gn sonra menimi oldum gbi geldi ama azdi 5 gn surdu kanama bittikten 6 gun sonra 35. Gn testi tekrarladim yine negatif sizce tekrarlamalimiym

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.