Özel eğtim kurumunda çalışıyorum.cmv virüsü olan öğrencim var. çocuk sahibi olmak istiyorum.Nasıl önlem alabilirim.Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : CMV hemen her on  kadının dokuzunda geçirilmiş bir enfeksiyondur, muhtelemeln siz de önceden bu enfeksiyonu geçirmişsinizdir. Size önerimiz bu konuda öncelikle bir test yaptırmanız.