Sağ ayagım duz taban yani kavisli degil . Doktora da gitmedim ama ayagımda hiç bir agrı yok

Meraba hocam benim sağ ayagım duz taban yani kavisli degil . Doktora da gitmedim ama ayagımda hiç bir agrı yok sadece çok fazla yürürsem agrıyor. ne yapabilirim düzelmesi için şimdiden teşşekürler hocam .

Tahlil.com Cevabı : Ortopedi doktoruna başvurup muayene olmalısınız.
Gereekn önerilerde bulunacaktır.