Tahlil sonuçlarım:glukoz:103, üre:35, kolestrol total:200, hdl kolestrol:43, ldl kolestrol:114, triserid:217, hgb: 10,6 HCT : 33,9 olarak verilmiştir. Bu değerlere göre sonucu yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : LDL(iyi huylu kolesterolünüz )düşükken HDL( kötü huylu kolesterol) yüksek.Şeker değeriniz normal.Trigliserit yüksek.Kısaca yağ düşürücü bir diyet size yardımcı olacak gözüküyor.Düzenli egzersiz de tabii ki.Geçmiş olsun.