Tam idrar tetkiki yaptırdım.22 yaşında erkeğim.Mikroskopik incelemede 5-5 eritrosit ve 37-8 lökosit görüldü yazıyor.Tahlil sonucumu yorumlar mısınız?

Tam idrar tetkiki  yaptırdım.22 yaşında erkeğim.Mikroskopik incelemede 5-5 eritrosit ve 37-8 lökosit görüldü yazıyor.Tahlil sonucumu yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Tam idrar tetkiki sonuçlarınızı inceledim.İdrar yollarında bir taş ve/veya enfeksiyon olabilir.Bir Üroloji uzmanınıza muayene olmanızı öneririm.Gerekli görürse sizden idrar kültürü ve radyolojik tahliller(film,ultrason gibi) isteyebilir.