Tiroid hastasıyım 15 yıldır günlük 50ml levotiron kullaniyorum... TSH sonucum. 5.93 aceba ilacin dozunu artırmalımiyim?.

Merhabalar ilginize şimdiden teşekkür ederim. Tiroid hastasıyım 15 yıldır günlük 50ml levotiron kullaniyorum... TSH sonucum. 5.93 aceba ilacin dozunu artırmalımiyim?...ÎYI ÇALIŞMALAR....

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir. Bunun dışında Hamile miyim? ve Hangi Doktora Gitmeliyim? konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir. Doktorunuzun verdiği ilaç tedavisi konusunda ise prensip olarak yorum yapmayı doğru bulmuyoruz.Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.Ancak TSH değerinizin normalin üstü olduğunu ve bu nedenle tedavi olmanız gerektiğini söyleyebiliriz.