Vücudumda kendiliğinden morluklar oluşması; çarpıntı; alınan nefesin yetmemesi; çabuk yorulma, halsizlik; sık tuvalete çıkma gibi problemler yaşadığım için doktora başvurdum tahlil sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

Vücudumda kendiliğinden morluklar oluşması; çarpıntı; alınan nefesin yetmemesi; çabuk yorulma, halsizlik; sık tuvalete çıkma gibi problemler yaşadığım için doktora başvurdum tahlil sonuçlarımı değerlendirir misiniz? Aşağıya yazdığım değerler hariç hepsi normal çıktı: rnFE(DEMİR) 22,06 µg/dL Normal: 60-180rnHemoglobin(Hb) 11,6 g/dL Normal: 12,2-18,1rnHematokrit 35,8 % Normal: 37,7-53,7

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliğine bağlı kansızlık bulgularınız var.Bir dahiliye doktoruna başvurunuz.