12 haftalık hamileyim ve idrar tahlili sonuçlarım:

12 haftalık hamileyim ve idrar tahlili sonuçlarıma göre Görünüm: Berrak Dansite: 1010 PH: 7 Protein: Negatif Glukoz: Negatif Keton: Negatif Bilirubin: Negatif Ürobilinojen: Normal Nitrit: Negatif Lökosit: 8-10 (Referans değeri:1-2) Eritrosit: 3-5 (Referans değeri: 2-3) Epitel: 6-8

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde lökosit görülmüş, gebelikte olağan olabilir.Doktoruz idrar kültürü de yapsa iyi olur enfeksiyon araştırılması yönünden.