Merhabalar ben öğrenmek istiyorum acaba bu tahlilerı gore biopsi şartmi acaba?

 Merhabalar ben öğrenmek istiyorum acaba bu tahlilerı gore biopsi şartmi acaba?serbestT3-3.60. serbest T40.88. TSH 0.251 .ve anti-TG. <15.0.ve anti-TPO117.5 .ayne anda C hepatitlıyim. cevab ve yorum alırsam çok memnun olurum.saygılar!

Tahlil.com Cevabı : Biyopsi gerekip gerekmediği konusunda en doğru bilgiyi bu karara alan ve muayenenizi yapan doktor vermelidir. TSH değerinizde düşüklük dikkat çekiyor.